سوالات متداول


1 -  چرا زانادنت ؟

پاســـخ :   زانادنت اولین نرم افزار آنلاین مدیریت دندانپزشکی در ایران می باشد که بر پایه جدیدترین تکنولوژی در دنیای نرم افزارهای تحت وب طراحی گردیده است . پروژه تحقیقات و طراحی آن از بهمن ماه ۱۳۹۲ شروع و اولین نسخه نرم افزار در آذر ماه ۱۳۹۴ رونمایی گردید.

2 -  آیا نرم افزار بر روی تمام مرورگرهای معروف کار می کند ؟

پاســـخ :   بله ، نرم افزار زانادنت به دلیل رعایت استاندارد های طراحی بر روی تمامی مرورگر های روز دنیا به بهترین نحو اجرا می شود اما ما به جهت کاربری ساده و سرعت بیشتر، استفاده از مرورگر کروم ( chrome ) را پیشنهاد می دهیم .

3 -  آیا نرم افزار بر روی موبایل ، تبلت و کامپیوتر قابل دسترسی می باشد ؟

پاســـخ :   بله ، نرم افزار با استفاده از ساختار طراحی 'بوت استرپ' این امکان را برای دندانپزشکان فراهم نموده که با استفاده از تمامی دستگاه ها که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند، مانند : رایانه های رومیزی ، لپ تاپ ، تبلت ، موبایل و ... می توانند به طور کامل به نرم افزار دسترسی داشته باشند .

4 -  آیا نرم افزار قابلیت شخصی سازی را داراست؟

پاســـخ :   یکی از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار زانادنت امکان ' شخصی سازی ' می باشد بنابراین هر دندانپزشک شخصا می تواند اکثر بخش ها مانند داشبورد ، گزارشات ، تعاریف ، تقویم و ... را با سلیقه خود تنظیم نماید و بدین صورت نرم افزار را به محیطی سهل و لذت بخش تبدیل نماید.

5 -  به جهت استفاده از نرم افزار چه سرعتی برای اینترنت مناسب است ؟

پاســـخ :   سعی بر آن شده که با کمترین سرعت های موجود نرم افزار کارایی کامل داشته باشد و به طور کلی نرم افزار در اولین بارگزاری اندکی زمان بر می باشد ( کمتر از ۶۰ ثانیه ) سپس کارکردن با نرم افزار بسیار سریعتر از نرم افزارهای ویندوزی می باشد .

6 -  امنیت سیستم چگونه تضمین می شود ؟

پاســـخ :   امنیت مبحثی بسیار گسترده و پیچیده می باشد اما به صورت کلی در نرم افزار زانادنت امنیت داده ها از سه منظر 'محرمانگی' ، 'صحت' و 'دسترس پذیری' بررسی و راهکارهای لازم لحاظ شده است و لازم به ذکر است که به دفعات، حملات مرسوم در حوزه نرم افزارهای تحت وب شبیه سازی شده اند و نرم افزار مورد تست قرار گرفته است .

7 -  اطلاعات نرم افزار در کجا ذخیره می شود ؟

پاســـخ :   اطلاعات بر روی سرور اختصاصی شرکت فن آوران پدیده زانا واقع در دیتاسنتر شرکت پارس آنلاین ذخیره و نگهداری خواهد شد و تمامی استانداردهای نگهداری از اطلاعات از لحاظ سخت افزاری توسط شرکت پارس آنلاین و نگهداری فایل های پشتیبانی توسط شرکت زانا انجام خواهد شد.

8 -  آیا احتیاج به نصب نرم افزار خاصی روی سیستم هست ؟

پاســـخ :   این نرم افزار به دلیل آنلاین بودن نیاز به هیچ گونه نصب بر روی سخت افزار خاصی و یا ایجاد شبکه در مرکز مورد نظر ندارد . شما هر جا و هر زمان توسط هر سیستمی که به اینترنت دسترسی داشته باشد می توانید از نرم افزار خود استفاده نمایید.

9 -  آیا امکان گرفتن نسخه پشتیبان در نرم افزار وجود دارد؟

پاســـخ :   بله ، امکان تهیه نسخه پشتیبان توسط خود کاربر نیز در نرم افزار فراهم شده است .

10 -  افزایش قیمت اشتراک نرم افزار در سالهای بعد به چه صورت خواهد بود ؟

پاســـخ :   طبق قوانین در نظر گرفته شده برای محصول زانادنت متعلق به شرکت فن آوران پدیده زانا ، شرکت می تواند حداکثر به میزان تورم رسمی اعلام شده توسط بانک مرکزی در هر سال افزایش قیمت را بر روی قیمت اشتراک نرم افزار لحاظ نماید .

11 -  آیا نرم افزار زانادنت روی تعداد سیستم محدودی قابلیت استفاده دارد ؟

پاســـخ :   نرم افزار زانادنت ماهیت آنلاین بودنش هیچ محدودیتی بر اساس تعداد سیستم هایی که می توانند از نرم افزار استفاده کنند ندارد و شرکت نیز سیاست محدود سازی را ندارد و نخواهد داشت .

12 -  آیا امکان تعیین سطح دسترسی برای کاربران در نرم افزار وجود دارد ؟

پاســـخ :   بله ، ماژول بسیار حرفه ای در نرم افزار طراحی شده است که شما می توایند با تعریف نقش و کاربر ، دسترسی تمامی بخش ها و عملیات های نرم افزار را مدیریت نمایید .

13 -  آیا تضمینی وجود دارد که شرکت شما چندین سال به کاربران سرویس دهد ؟

پاســـخ :   شرکت با ایجاد سیستم فروش به روش 'حق استفاده از نرم افزار به صورت ماهیانه و سالیانه' شرایطی را ایجاد نموده که رسیدن به اهداف تعیین شده اعم از مالی در گرو ارائه خدمات بلند مدت و با بهترین کیفیت در کل دوران استفاده کاربر از نرم افزار می باشد .

14 -  آیا اکانت نرم افزار زانادنت هر سال باید خریداری شود ؟

پاســـخ :   بله نرم افزار زانادنت به صورت کلی فروخته نخواهد شد و شما تنها حق استفاده از نرم افزار را به صورت ماهانه یا سالیانه پرداخت می نمایید .

15 -  راههای ارتباطی با تیم مشاوره و پشتیبانی به چه صورتی است ؟

پاســـخ :   راه های ارتباطی جهت امور مشاوره و پشتیبانی شامل : تماس تلفنی ، ایمیل و سیستم اختصاصی تیکتینگ می باشد اما به صورت کلی استفاده از سیستم تیکتینگ که در داخل خود نرم افزار فراهم گردیده را توصیه می نماییم زیرا اولویت ما پاسخگویی به تیکت ها می باشد .

16 -  نرم افزار زانادنت دارای چه زیر سیستم هایی می باشد ؟ هزینه ی آن به چه صورتی است ؟

پاســـخ :   کلیه امکانات نرم افزار زانادنت در بخش های مختلف سایت توضیح داده شده که می توانید مراجعه و مطالعه نمایید و در مورد هزینه امکانات و زیرسیستم ها باید گفت که به صورت کلی همه آن ها رایگان می باشد و تنها هزینه شما همان حق استفاده ماهیانه و یا سالیانه از نرم افزار می باشد .

17 -  آیا امکان انتقال اطلاعات از سایر نرم افزار ها به نرم افزار زانا دنت وجود دارد؟

پاســـخ :   در این صورت بایستی با ما تماس بگیرید و نرم افزار کنونی خود را معرفی نمایید. پس از بررسی کارشناس های فنی وضعیت انتقال اطلاعات به شما توضیح داده خواهد شد .

18 -  آیا امکان انتقال اطلاعات از نرم افزار زانا دنت به سایر نرم افزار ها وجود دارد ؟

پاســـخ :   بله ، نسخه پشتیبان اطلاعات در اختیار شما قرار خواهد گرفت که امکان انتقال به همه نرم افزارهای دیگر را دارد.

19 -  آیا بعد از اتمام مهلت اکانت نرم افزار به صورت کلی قطع می شود؟

پاســـخ :   نرم افزار به گونه ای برنامه ریزی شده است که راس تاریخ های مشخص ، ۱۰ روز مانده ، ۳ روز مانده ، یادآوری های لازم را اعلام می نماید . پس از اتمام مدت زمان لایسنس ، دسترسی شما به نرم نرم افزار قطع خواهد شد اما کلیه اطلاعات شما نگهداری شده و محفوظ باقی خواهد ماند .